czwartek, 26 kwietnia 2012

Blisko, coraz bliżej...

Niewiele na razie na to wskazuje, ale z widocznej na zdjęciach plątaniny lin, świateł i metalowych konstrukcji powstanie scenografia Eurowizji 2012, już za dwa tygodnie scenę wypróbują pierwsi półfinaliści a dokładnie za miesiąc będą po niej biegać nowi zwycięzcy Konkursu. 
Przedeurowizyjne przygotowania trwają w całym mieście. Wykańczane są miejsca hotelowe, poprawiana jakość transportu a to, czego nie da się szybko poprawić a mogłoby popsuć wizerunek gospodarzy, jest maskowane olbrzymimi banerami ESC. Konkurs jest dla Azerów szansą i jedno jest pewne, zrobią wszystko, by ją wykorzystać.

Reprezentanci biorący udział w ESC intensywnie trenują przed ważnym występem. 24 z nich spotkało się w Amsterdamie na kolejnym Eurovision In Concert. Impreza z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Coraz więcej uczestników decyduje się na udział, tym razem po raz pierwszy wsparcia organizatorom udzieliła EBU. Kto przepracował ten okres najlepiej?

Przypominam, że 29. kwietnia kończy się głosowanie w plebiscycie Władcy Regionów 2012 a do 1. maja możecie wskazywać swoich faworytów w części Władca Preselekcji 2012. Zapraszam do udziału! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...