piątek, 22 czerwca 2012

The Best and The RestPowoli dobiega końca sezon na plebiscyty podsumowujące Eurowizję 2012. Jedno z ostatnich głosowań otwarło właśnie ESC Radio. Odbywa się ono w czterech kategoriach: Najlepsza Piosenka, Najlepsza Wokalistka, Najlepszy Wokalista i Najlepszy Zespół tegorocznego Konkursu. Głosować można przy pomocy formularza przez najbliższy tydzień. Czas minie 28. czerwca. Zachęcam do udziału w tym głosowaniu!

§         58. Konkurs Piosenki Eurowizji nie odbędzie się w Göteborgu. Lokalne media donoszą, że miasto wycofało się z rywalizacji o prawo organizacji Konkursu.
§         Christel Tholse Willers, Christer Björkman i John Bernhagen, to kolejne osoby w zespole SVT odpowiedzialnym za organizację ESC 2013.
§         Portal eurosong.hr przygotował zestawienie 20 najciekawszych i najefektowniejszych występów na Eurowizji w latach 2004-2012. Na razie znamy miejsca 20-16, na najwyższym z nich znalazł się występ polski z 2005 roku (Ivan i Delfin).
§         Andora pozostanie w strukturach EBU, ale w najbliższych latach nie powróci do eurowizyjnej rywalizacji.
§         Szwajcaria swojego kolejnego reprezentanta wyłoni w preselekcjach o takiej samej, jak poprzednio, formule.
§         Co robi Alexander RybakPodbija rosyjski rynek muzyczny...
§         Per Sundnes już nie rządzi w norweskim Melodi Grand Prix. Jego miejsce w programie preselekcyjnym zajmie Vivi Sundberg. Wszystko za sprawą zmiany pracodawcy, na którą zdecydował się były już Generał MGP.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...