wtorek, 24 grudnia 2013

Nie ma jak w domu

Chris Grech
Na kanale stacji PBS, maltańskiego nadawcy odpowiedzialnego za wybór reprezentanta na Eurowizję można już zobaczyć nagrania piosenek zakwalifikowanych do półfinału lokalnych eliminacji. Listę uczestników i tytuły utworów znamy już od końca listopada, później pojawiały się krótsze lub dłuższe fragmenty niektórych piosenek. Teraz otrzymaliśmy pełny i oficjalny materiał. Znaleźć go można w serwisie YouTube. Każde nagranie poprzedzają wizytówki sponsorów finału narodowego na Malcie (a trochę ich jest).
Lauri Mikkola

W starym stylu

Choć do emisji pierwszego odcinka prezentującego uczestników Uuden Musiikin Kilpaliu 2014 pozostał jeszcze tydzień, już teraz można zobaczyć castingowe występy pierwszej konkursowej szóstki:
Jasmin MichaelaKertakäyttösydän
Clarissa feat. Josh Standing - Top Of The World
Madcraft - Shining Bright
Hanna SkyHope
Lauri Mikkola - Going Down
Makea Painovoima
To dopiero połowa stawki, a już odnaleźć w niej można odnaleźć od orientalnych pogłosów aż po punkowego kopa. Czy ktoś z nich wejdzie w buty faworyta programu? Więcej będziemy wiedzieli po opiniach jury i prezentacji drugiej połowy uczestników.
  • Grecja wystartuje na ESC 2014. Choć pierwotnego planu nie udało się wprowadzić w życie a nowy stały nadawca publiczny nie tylko nie jest aktywnym członkiem EBU, ale nawet nie działa, Unia zgodziła się dopuścić tymczasowo funkcjonującą stację do uzyskania praw członkowskich.
  • Jutro wieczorem w programie Tombole di Natale od 20:45 będzie można wyczekiwać świątecznego prezentu od Valentiny Monetty dla fanów Eurowizji. Jeśli będzie to konkursowy utwór, pojawi się na blogu najpóźniej w pierwszy dzień świąt. Transmisja internetowa 
  • Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu Władcy Preselekcji 2014. Szczegóły i aktualna lista zgłoszonych piosenek w zakładce Władcy 2014. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...